تمدید فراخوان مسابقه ملی معماری و فرهنگ یک

تمدید فراخوان مسابقه ملی معماری و فرهنگ A&C شماره یک در شماره هشت مجله معمارومدامروز

موضوع مسابقه اول: موضوع مسابقه شامل پروژه مسکونی ( شهرک مسکونی، ساختمان ) یا ویلایی در دو بخش ذیل میباشد:
۱. اجرا شده در سه سال اخیر
۲. طراحی
شرایط شرکت کنندگان: شرکت کنندگان باید معمار یا شهرساز یا شرکت های معماری و شهرسازی یا دانشجوی زیرشاخه های معماری و شهرسازی باشند و تا تاریخ مقرر آثار خود را که شامل توضیح کانسپت اولیه، پلان، نما و طرح های سه بعدی است به صورت مجازی، با رزولشن 300 dpi به‌صورت RGB در فرمت JPG ارسال کنند. اسامی اعضای مسابقه عبارتند از:
برگزارکننده و کارفرما : مجله معمار و مد امروز
مدیر مسابقه: شادی مشتاقی
هیئت داوران: فریبرز جبارنیا، بهروز منصوری، سهراب رفعت
داور جایگزین: علیرضا شفیعی تبار زمان بندی:
فراخوان: مندرج در مجله معمار و مد امروز فصل پاییز
مهلت ارسال آثار: ۳۰ آبان ۱۳۹۶
اتمام داوری و اعلام نتایج در سایت مجله: ۵ آذر ۱۳۹۶
رسیدگی به شکایات توسط دبیرخانه مسابقه: از ۵ تا ۱۰ آذر ۱۳۹۶
جوایز به شرح ذیل هستند:
نفر اول: اهدای لوح تقدیر به همراه اختصاص چهار صفحه معرفی رایگان در مجله بین المللی معمار و مد امروز به ارزش هشت میلیون تومان و معرفی در وبسایت و اینستاگرام مجموعه.
نفر دوم: اهدای لوح تقدیر به همراه اختصاص دوصفحه معرفی رایگان در مجله بین المللی معمار و مد امروز به ارزش چهار میلیون تومان.
نفر سوم: اهدای لوح تقدیر به همراه اختصاص یک صفحه معرفی رایگان در مجله بین المللی معمار و مد امروز به ارزش دو میلیون تومان.
برندگان نهایی با هماهنگی دفتر مجله بین المللی معمار و مد امروز می توانند جهت دریافت جوایز به محل دائمی مجموعه معمار و مد امروز مراجعه کنند ویا با هماهنگی های لازم جوایز برای ایشان ارسال خواهد شد. علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند آثار خود را تا تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ به ایمیل shadimoshtaghi@todaysarchitectandfashion.com ارسال کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۳۷۲۴۱۵۷ و یا آیدی تلگرام @ShadiMoshtaghi تماس بگیرند.
این مسابقه در انطباق با آیین نامه جامع برگزاری مسابقات معماری و شهرسازی مصوب شورای انقلاب فرهنگی سال ۱۳۸۱ و با مشورت دبیرخانه دائمی مسابقات معماری و شهرسازی برگزار می گردد. بدیهی است که در این مسابقات از قانون حمایت از حقوق مولفان، مصنفان و هنرمندان تبعیت میشود.

بالا